CZ UK RU DE IT
INFO LINKA: (+420) 607 887 491 Tel.: (+420) 544 224 220
Eurobi s.r.o.,Nádražní 371 664 53 Újezd u Brna, ČR

Robi - vaše jednoduchá cesta ke zdraví

Aktuality

NOVINKY, které jsme pro Vás připravili, a které byste měli najít u svých prodejců:

 

Velikonoční cukroví

 

Robi rizoto s kuskusem
Robi na zelenině s bulgurem
Robi s čínskými nudlemi
Robi halušky
VegBurger s brokolicí
VegBurger s kapií
VegStripes – marinované nudličky
Více na stránkách : Hotová jídla a Sortiment

 Vánoční cukroví

 

 

Robi výrobky v síti obchodních domů GLOBUS

OPAKUJEME: hledejte naše výrobky ROBI v síti obchodních domů GLOBUS po celé České republice - toto je vzkaz pro ty, kteří nemohou sehnat Robi ve zdravých výživách nebo bydlí mimo naše trasy závozu. Hledejte, dotazujte se, ať posílíme zájem řetězců - je to pro Váš prospěch.

 

 

 

Vydání 1. a 2. dílu mini kuchařek

Haló, haló - nová zprávička pro Fanklub ROBI "masíčka", dvě mini kuchařky už jsou na světě - 1. díl MEZINÁRODNÍ KUCHYNĚ a 2. díl PŘEDKRMY I. A POLÉVKY. Tak sbírejte pilně bodíky z krabiček výrobků a posílejte do společnosti Eurobi, ať můžete zpestřit svoje kulinářské umění z Robi - takový recept na CHOP-SUEY - to musíte vyzkoušet, jak se říká "nebe v hubě". (No, kdybyste se nemohli dočkat až bodíky nasbíráte, máte také šanci minikuchařku získat za Kč 25,-/kus).

 

minikuchařka

 

 

Odměna za 20 získaných bodů

Pro ty, kteří nechtějí utrácet za knihu-kuchařku, ale raději si chtějí koupit přímo jeden z výrobků Robi a za získané body z obalů od nás dostat jako v minulosti brožůrku kuchařky, máme tuto informaci:

 

Za 20 získaných bodů a zaslaných k nám do firmy Eurobi s. r. o. na adresu Nádražní 371, Újezd u Brna, 664 53 (+ připište Vaši e-mailovou adresu) pošleme zákazníkovi malou, brožovanou kuchařku.

Nezapomeňte v dopise s body připsat, jaký díl kuchařky již vlastníte, jestli chcete další díl nebo byste dostali raději ještě jednou stejný díl, jaký už máte - například pro kamarády.

 

 

V červnu uvedeny na trh dva nové výrobky

V červnu jsme uvedli na trh dva nové výrobky z Robi, jedná se o hotová jídla, a to:

Zahradnickou sekanou a hamburger.

 

Trh už dlouho žádal výrobek jako je hamburger, hodně zákazníků si doma připravuje hamburger podle vlastní receptury, my jsme připravili velmi chutnou a jednoduchou recepturu s kapustou, která dodá hamburgeru nádhernou vůni. Prodává se kusově, vy si ho doma upravíte podle vlastních představ, tj. vložíte do housky, obložíte zeleninou, event.. sýrem a přidáte oblíbenou omáčku.

Trvanlivost nerozbaleného výrobku je 21 dní /bez konzervantů!/

 

Zahradnická sekaná se prodává v balení po 400 g, zákazníci si ji velmi chválí, myslíme si, že je to opravdu pochutnáníčko. Robi je kombinované se zeleninou a voňavým kořením čubrica. Konzumovat ji můžete za tepla i za studena, jako klasickou upečenou masovou sekanou.

Trvanlivost nerozbaleného výrobku je také 21 dní /bez konzervantů!/.