CZ UK RU DE IT
INFO LINKA: (+420) 607 887 491
Eurobi s.r.o.,Nádražní 371 664 53 Újezd u Brna, ČR

Robi - vaše jednoduchá cesta ke zdraví

Aktuality

 Vánoční cukroví

 

Jíst jednou provždy zdravě a kvalitně? Díky Bomeo talíři!

 

Trápí vás nadváha? Chcete se zaměřit na výživově plnohodnotnou stravu, ale nemáte dostatečně silnou vůli? Představujeme jednoduchou a praktickou metodiku – Bomeo talíř zdravého života.

 

„Metodika se mi začala utvářet v hlavě ve chvíli, kdy jsem zjistila, že jsem bezmocná v boji proti nebezpečným dietám. Byla jsem si plně vědoma, že pokud bych chtěla snížit výskyt nadváhy a obezity v ČR z nynějších 62 %, musím proto udělat více.“ Tvrdí zakladatelka projektu, fitness trenérka, výživová poradkyně a lektorka seminářů o dětské výživě Bc. Monika Teichmanová.

 

Bomeo talíř zdravého života není dieta, ale program zdravého životního stylu. Součástí celé metodiky je praktická brožurka Průvodce zdravým životním stylem. Výživou provádí originální Bomeo talíř, magnetky s vhodnými potravinami, 14denní jídelníček obsahující 70 jídel. Nechybí ani Cestovní rádce Bomeo, který se ideálně hodí na výlety. A v případě dotazů je k dispozici online výživová poradna.

 

Pro koho je program vhodný?
Bomeo talíř ocení dospělé ženy a muži včetně seniorů, kteří chtějí zredukovat svoji hmotnost nebo jen zlepšit svůj životní styl. Je vhodná i pro lidi žijící aktivním životem, nebo pro lidi, co si chtějí rozšířit svoje vědomosti v oblasti výživy a životního stylu. Metodika je sestavena tak, aby se lidé naučili dávat na talíř přiměřené porce doporučeného jídla a aby se zbytečně nepřejídali.

 

Přestaňme se zaměřovat na velké množství jídla, zaměřme se na jeho kvalitní složení. Začněme se hýbat a relaxovat!

 

Metodika Bomeo doporučuje konzumaci Robi masa jako kvalitního zdroje bílkovin.

 

Metodika vznikla pod záštitou Aliance výživových poradců, českých lékařů. Vývoje se zúčastnila odborná garantka Zdravé potraviny Ing. Hana Střítecká, Ph.D., Ing. Ivan Mach CSc. a další odborníci.

 

Více info a webové stránky


Staňte se fanoušky facebookové stránky Bomeo a odebírejte tak novinky ze světa výživy a pohybu.

 

 

Zdroj: www.zdravapotravina.cz

 

Naši partneři, se kterými spolupracujeme

 

                                                   Zdraví u cesty

                                                   nám. Míru 31

                                                   667 01 Židlochovice

                                                   tel.: +420 603 993 705

                                                   http://www.zdraviucesty.cz/

 

                                                   Best Gym Horova

                                                   Horova 48

                                                   616 00 Brno - Žabovřesky

                                                   tel.: +420 775 111 460

                                                   info@bestgym.cz

                                                                                                                    http://www.bestgym.cz/

 

 

Robi výrobky v síti obchodních domů GLOBUS

OPAKUJEME: hledejte naše výrobky ROBI v síti obchodních domů GLOBUS po celé České republice - toto je vzkaz pro ty, kteří nemohou sehnat Robi ve zdravých výživách nebo bydlí mimo naše trasy závozu. Hledejte, dotazujte se, ať posílíme zájem řetězců - je to pro Váš prospěch.

 

 

 

Vydání 1. a 2. dílu mini kuchařek

Haló, haló - nová zprávička pro Fanklub ROBI "masíčka", dvě mini kuchařky už jsou na světě - 1. díl MEZINÁRODNÍ KUCHYNĚ a 2. díl PŘEDKRMY I. A POLÉVKY. Tak sbírejte pilně bodíky z krabiček výrobků a posílejte do společnosti Eurobi, ať můžete zpestřit svoje kulinářské umění z Robi - takový recept na CHOP-SUEY - to musíte vyzkoušet, jak se říká "nebe v hubě". (No, kdybyste se nemohli dočkat až bodíky nasbíráte, máte také šanci minikuchařku získat za Kč 25,-/kus).

 

minikuchařka

 

 

Odměna za 10 získaných bodů

Pro ty, kteří nechtějí utrácet za knihu-kuchařku, ale raději si chtějí koupit přímo jeden z výrobků Robi a za získané body z obalů od nás dostat jako v minulosti brožůrku kuchařky, máme tuto informaci:

 

Za 10 získaných bodů a zaslaných k nám do firmy Eurobi s. r. o. na adresu Nádražní 371, Újezd u Brna, 664 53 (+ připište Vaši e-mailovou adresu) pošleme zákazníkovi malou, brožovanou kuchařku.

Do tisku chystáme celkem 5 dílů těchto malých kuchařek a každý díl bude obsahovat jiné recepty.

 

Nyní již máme přichystaný 1. díl s názvem: Mezinárodní kuchyně.

 

Můžete se dále těšit na Robi chuťovky, předkrmy, saláty, polévky, teplá jídla, dezerty a recepty od Vás. 5 různých dílů kuchařek Vás jistě bude motivovat k soutěživosti.

Nezapomeňte v dopise s body připsat, jaký díl kuchařky již vlastníte, jestli chcete další díl nebo byste dostali raději ještě jednou stejný díl, jaký už máte - například pro kamarády.

 

Vydání nové Robi kuchařky

Na konci měsíce března byla slavnostně pokřtěna nová kuchařka s nezvyklým názvem: Vařili jsme pro Českého lva aneb byli jsme v žitě (Robi kuchařka).

 

Tato kuchařka Vám nabízí nejen cca stovku receptů,  z nichž většina byla součástí menu na zhruba 10 ročnících Českého lva, ale nabízí také rady a informace, jak z Robi vařit a také velké množství fotografií, které Vás mají inspirovat.

Kuchařka stojí Kč 190,- nebo Kč 240,- (verze s DVD, kde Vám šéfkuchař p. Koudelka názorně ukáže, jak s Robi pracovat, jak z něj vařit).

 

V červnu uvedeny na trh dva nové výrobky

V červnu jsme uvedli na trh dva nové výrobky z Robi, jedná se o hotová jídla, a to:

Zahradnickou sekanou a hamburger.

 

Trh už dlouho žádal výrobek jako je hamburger, hodně zákazníků si doma připravuje hamburger podle vlastní receptury, my jsme připravili velmi chutnou a jednoduchou recepturu s kapustou, která dodá hamburgeru nádhernou vůni. Prodává se kusově, vy si ho doma upravíte podle vlastních představ, tj. vložíte do housky, obložíte zeleninou, event.. sýrem a přidáte oblíbenou omáčku.

Trvanlivost nerozbaleného výrobku je 21 dní /bez konzervantů!/

 

Zahradnická sekaná se prodává v balení po 400 g, zákazníci si ji velmi chválí, myslíme si, že je to opravdu pochutnáníčko. Robi je kombinované se zeleninou a voňavým kořením čubrica. Konzumovat ji můžete za tepla i za studena, jako klasickou upečenou masovou sekanou.

Trvanlivost nerozbaleného výrobku je také 21 dní /bez konzervantů!/.