CZ UK RU DE IT
INFO LINKA: (+420) 607 887 491 Tel.: (+420) 544 224 220
Eurobi s.r.o.,Nádražní 371 664 53 Újezd u Brna, ČR

Robi - vaše jednoduchá cesta ke zdraví

O nás - EUROBI s. r. o.

Firma EUROBI s. r. o., vznikla v roce 1995 a zabývá se výrobou a prodejem potravinářského výrobku zdravé, racionální výživy Robi.

 

Sídlo naší firmy je v Újezdu u Brna, kde najdete i naši firemní výrobnu a kde vám rádi poradíme nejen s výběrem, ale i s bezmasými recepty pro Váš stůl.

Dne 23. 9. 2010 se společnost Eurobi s. r. o. stala držitelem certifikátu ISO 9001:2009.

Tento certifikát potvrzuje, že společnost se řídí požadavky normy ČSN EN ISO 9001:2009 a v souladu s touto normou uplatňuje pravidla managementu kvality. V roce 2013 byla platnost certifikátu po recertifikačním auditu prodloužena do roku 2016.

Certifikace proběhla v oboru výroba a prodej potravin racionální výživy ROBI.

 

Robi je speciálně připravená směs z pšeničné bílkoviny, která se konzistencí, vzhledem, chutí i podílem bílkovin vyrovná masu a může ho plně nahradit, jak z hlediska nutričního, tak z hlediska kulinářského. Můžete si tak vychutnat zdravá bezmasá jídla a nepřijít o chuť, na kterou jste zvyklí.

 

Robi můžeme zařadit mezi potraviny s vysokým obsahem bílkovin, které jsou vhodné nejen pro běžné stravování, ale také pro speciální diety např. diety protisklerotické, nízkocholesterolové, diabetické, redukční (vyjma diety bezlepkové).

Robi, na rozdíl od živočišného masa, neobsahuje nasycené mastné a trans mastné kyseliny, které podporují zvyšování hladiny cholesterolu v krvi. Proto je vhodné zařadit Robi do jídelníčku i v případě zdravotních diet a při nutnosti snižování cholesterolu.

 

Robi lze zpracovávat prakticky stejně jako maso ze zvířat dušením, vařením, smažením, pečením, grilováním, a lze ho použít i za studena do salátů nebo pomazánek. Tomu odpovídá i naše nabídka polotovarů ve formě plátků, nudliček, sekané a oválků, které můžete použít do vašich běžných ev. vegetariánských receptů. Naše nabídka myslí i na ty, kteří na vaření nemají čas. Na výběr máte širokou nabídku hotových Robi jídel, salátů a pomazánek.

 

Tento ucelený soubor produktů má jedno společné - usnadnit Vám Vaši cestu ke zdraví a přitom prožít příjemný gastronomický zážitek. Tímto naplňujeme naše hlavní motto: Co je zdravé, může být i dobré.

 

S přáním dobré chuti.

Pavel Labský

 

 

 

 

 

 

Robi je směs z pšeničné bílkoviny, která se konzistencí, vzhledem, chutí i podílem bílkovin vyrovná masu a může ho plně nahradit, jak z hlediska nutričního, tak z hlediska kulinářského.

 

Prezentace ROBI výrobků:

Režisér P. Vachler organizoval v minulosti každý rok nominační a hlavní večer Českého lva, oficiálním skončení předávání cen následoval raut, který býval vždy vegetariánský. Právě z tohoto důvodu jsme se ročníků 2002 – 2009 účastnili.  Pro naši firmu to byly prestižní akce.  Recepty jídel, které jsme zde nabízeli a každým rokem obměňovali, jsme potom zpracovali do hezké kuchařky s názvem VAŘILI JSME PRO ČESKÉHO LVA, ANEB BYLI JSME V ŽITĚ. Publikace je doplněna fotografiemi, jak ze slavnostních večerů, tak fotkami ke každému receptu.

 

Ve dnech 17.5.-18.5.2015 se konaly Jihomoravské dny na světové výstavě EXPO 2015 v Miláně. V rámci prezentace Jihomoravského kraje naše firma Eurobi představila několik výrobků ze svého sortimentu, které budily zájem návštěvníků pavilonu z celého světa. Jednalo se o těstovinový salát s ROBI, fazolový salát s ROBI a mexický salát s ROBI a také mix šátečků s ROBI náplněmi. Všechny tyto výrobky máme na trhu a naši zákazníci je znají - připomeňme, že šátečky byly již v roce 2012 vyhodnoceny jako nejlepší výrobek (1.místo) v soutěži REGIONÁLNÍ POTRAVINA v kat. pekařských výrobků v JM kraji.

Prezentace  patřila mezi jednu z nejzajímavějších a jsme velmi hrdí, že jsme se jí mohli zúčastnit.

Robi výrobky uspěly i na Ukrajině,  získaly Zlatou medaili na veletrhu v Kyjevě World meat Ukraine 2013

Firma se představuje a prezentovala se např. na Biostylu, Delikomatu, G+H, Zemi živitelce, Febiofestu, Vánočních trzích v Brně atd. atd.

 

20. září 2015 společnost Eurobi spol. s r.o. oslavila  20. výročí svého vzniku.

Z nenápadné maličké rodinné firmy se sídlem v Újezdu u Brna se stala společnost, která má své významné místo na trhu, a která obohacuje a zpestřuje jídelníček nemasovým výrobkem ROBI mnoha vegetariánům, veganům, ale i běžným zákazníkům, kteří se zajímají o zdravý životní styl a to nás velmi těší a povzbuzuje.